Чи ви допомагаєте під час постановочної фотосесії?

 

Під час зйомки ми звертаємо увагу на безліч деталей, невимушено спрямовуємо Ваші рухи, вибираємо відповідне світло, фон та ракурс. Головне, щоб Ви відчували себе комфортно, тоді на знімках будете природними, розслабленими, красивими та елегантними.

 

Чи можу я отримати всі оригінали з нашої фотозйомки?

 

Не оброблені знімки ми не віддаємо! Спочатку відбираються всі найкращі кадри, далі редагуються, збираються у послідовну серію і Ви їх отримуєте у вигляді закінченої цільної історії.

 

Чи підписується договір?

 

Так, на зустрічі, після обговорення всіх побажань та деталей Вашого весілля, а також внесення авансу, ми підписуємо договір.

 

Коли потрібно зустрічатись з вами для бронювання дати?

 

Відразу, як тільки Ви вирішили замовити наші послуги (при цьому Ви повинні точно знати дату весілля). Також ми рекомендуємо приходити на зустріч удвох, щоб поспілкуватися та краще дізнатися один одного (як у нареченої, так і у нареченого можуть виникнути різні питання та побажання).

 

Чи є у вас запасний комплект обладнання?

 

На кожне весілля ми беремо подвійний комплект професійної техніки. Також під час зйомки фотографії дублюються на дві карти пам'яті, що унеможливлює втрату цінних кадрів Вашої урочистості у разі поломки однієї з них.

 

Ми не знайшли у вас у портфоліо фотографій із гостями на весіллі, ви робите сімейні знімки на урочистості?

 

Ми обов'язково робимо фотографії із гостями на весільній урочистості. Ми не часто розміщуємо ці кадри в портфоліо (не кожен гість хоче бачити себе в інтернеті), але знаємо, що ваші батьки та родичі дуже люблять такі фотографії.

 

Чи робите ви фотокниги?

 

Так, ми робимо весільні фотокниги. Ми принесемо фотокнигу на зустріч, щоб ви могли її погортати та розглянути. Книги виготовляються з високоякісних матеріалів із чудовою якістю друку.

 

Чи знімаєте ви у різних містах України та світу?

 

Так звісно! Ми маємо досвід весільної зйомки не лише по Україні, а й за її межами. У цьому випадку до вартості зйомки додається вартість трансферу до місця Вашої події та назад.